Wszystkim osobom przyjętym na I rok studiów judaistycznych serdecznie gratulujemy!

Zanim spotkamy się w październiku, prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi początku roku akademickiego.

1. Wszystkich nowych studentów prosimy o jak najszybsze zapisanie się na naszą listę mailingową Polin. Jest to podstawowe narzędzie komunikacji studentów i wykładowców judaistyki. Tą drogą przekazujemy aktualne i ważne informacje, jak np. nowy plan, zmiany w planie, a także dużo ciekawych wiadomości dotyczących wszelkich tematów związanych z judaistyką. Jak zapisać się na Polin? Wystarczy kliknąć w tym miejscu i dołączyć do grupy (konieczne jest posiadanie konta Google).
  2. Informujemy, że uroczysta immatrykulacja wraz z wykładem inauguracyjnym dla nowoprzyjętych studentów judaistyki odbędzie się 2 października 2014r.  w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Uniwersytecki 1) w godz. 11-12.30.
  3. Z kolei obowiązkowe testy kwalifikacyjne na lektoraty odbędą się dla nowoprzyjętych studentów judaistyki 1 października 2014 r. w godzinach 12.30-14.30 według poniższego harmonogramu:

j. angielski    s. Audytorium, ul. Szewska 49
j. niemiecki    s. 240, ul. Szewska 49
j. francuski    s. 143, pl. Nankiera 15
j. hiszpański    s. 143, pl. Nankiera 15
j. włoski    s. 143, pl. Nankiera 15
j. rosyjski    s. 143, pl. Nankiera 15

Osoby, które uważają, że mają podstawy do zaliczenia lektoratów na podstawie uzyskanych certyfikatów znajomości języka obcego lub ukończenia studiów neofilologicznych, proszone są o indywidualny kontakt ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UWr: www.spnjo.uni.wroc.pl.