Ogłaszamy konkurs na krótki tekst podsumowujący Wasze doświadczenia ze studiów judaistycznych we Wrocławiu. W konkursie mogą uczestniczyć zarówno nasi obecni studenci, jak i absolwenci, którzy w minionych latach ukończyli (lub prawie ukończyli) naszą specjalizację. W przypadku absolwentów tekst powinien zawierać informację o tym, czy i jak nabyte u nas kompetencje przydały się w dalszej karierze. Długość tekstu nie powinna przekraczać 200 słów.

Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na ewentualne wykorzystanie go jako materiału analitycznego i promocyjnego.

Na teksty czekamy do 15 maja 2016 r. do godz. 24:00, pod adresem judaistyka[at]uni.wroc.pl.

Wyniki zostaną ogłoszone i nagrody rozdane 30 maja 2016 r. w czasie uroczystego wieczoru z okazji zakończenia studiów przez pierwszą grupę licencjatów studiów judaistycznych oraz spotkania naszych absolwentów.

I nagroda – 100 zł oraz książka o tematyce judaistycznej z autografem autora

II nagroda – książka o tematyce judaistycznej z autografem autora

III nagroda – książka o tematyce judaistycznej z autografem autora