O ile nie zostało zaznaczone inaczej, konsultacje pracowników Katedry Judaistyki odbywają się w gabinecie 212 (II p.) w budynku IFP na pl. Nankiera 15b.

prof. Marcin Wodziński (marcin.wodzinsk[at]uwr.edu.pl)
Śr. 12.45 – 13.45
Czw. 10.30 – 11.15

dr Joanna Lisek (joanna.degler[at]uwr.edu.pl)
Wt. 11.45 – 12.45
Czw. 10.00 – 11.00

dr Agnieszka Jagodzińska (ae.jagodzinska[at]gmail.com)
Konsultacje w 1 poł. semestru:
Wt. 13.50 – 14.50
Czw. 17.00 – 18.00

dr Agnieszka August-Zarębska (agnieszka.august-zarebska[at]uwr.edu.pl)
Wt. 11.10 – 12.10
Czw. 10.00 – 11.00

dr Kamil Kijek (kamil.kijek[at]gmail.com)
Wt. 15.30 – 16.30
Śr. 11.45 – 12.45

dr Katarzyna Liszka (kasialiszka[at]poczta.fm)
Pn. 10.00 – 11.00
Wt. 14.40 – 15.40

dr Mirosława Bułat (bulatmiroslawa[at]gmail.com)
Wt. 14.00 – 15.00

dr Anna Kałużna (anna.kaluzna[at]uwr.edu.pl)
Śr. 10.00 – 11.00

dr Sebastian Smolarz (s.smolarz[at]ewst.pl)
Śr. 12.00 – 13.00
(EWST, ul. św. Jadwigi 12, pok. 109)

prof. Leszek Ziątkowski (ziatkowski[at]yahoo.de)
Pn. 11.00 – 12.00
Wt. 9.00 – 10.00
(Instytut Historii, Szewska 49, pok. 227)

Urit Berman (urit.berman[at]gmail.com)
Wt. 11.45 – 12.45

Tomasz Duda (t_duda[at]interia.pl)
Pn. 18.25 -  19.25

Monika Jaremków (m.jaremkow[at]gmail.com)
Wt. 11.30 – 12.30

Jagoda Budzik (jagoda.budzik[at]wp.pl)
Pn. 18.15 – 19.15
Wt. 12.00 – 13.00

Karolina Koprowska (kar.koprowska[at]gmail.com)
Wt. 16.30 – 17.30
Śr. 9.00 – 10.00

Marek Szajda (juliuszgabrielverne[at]gmail.com)
Wt. 15.30 – 16.30
(Instytut Historii, Szewska 49, pok. 11)

Agnieszka Kłos (agniusza[at]gmail.com)
Pn. 14.00 – 15.30
(ASP, pl. Polski 3/4, s. 11 )

Zakład Studiów Żydowskich Uniwersytet Wrocławski, pl. Nankiera 15 50-140, Wrocław Tel. +48-71-3752017 Fax +48-71-3752811
www.judaistyka.uni.wroc.pl